Translate It

2 Şubat 2011 Çarşamba

İbretlik Fotoğraf: Simitçi Tadında

    Bunu inanın ki utanarak yazıyorum. Bildiğim bir şey var: Eğer bir kişi yemeyi içmeyi seviyorsa yanındaki sevmemelidir. Ya da en azından birbirini tetiklememelidirler, ahlâklı olmalıdırlar. Yoksa üzülerek söylüyorum ki, bizim gibi olurlar.
   Fit görünmek bizim neyimize? Spora gidip saatlerce ter dökmemizin (Hakikaten öyle bir çalışıyoruz ki, yarışmalara falan katılacağız zannedersiniz.) sonucu işte bu fotoğraf. Her spor sonrası.  Bu simitçi çok ilginç. Saat 21.00'den sonra canlı müzik yapılıyor burda. 00.30'a kadar sürüyor. Dedim ya, gerçekten ilginç. Gece vakti olduğu için simitler taze olmuyor haliyle. Tatları da standart, daha iyi simitler de yemiştim. Ama üç dört liraya canlı müzik dinliyorsunuz hemi de simitçide. Yanında beş yüz milyon simitçi olmasına rağmen buraya geldiğimize göre bu bir fark yaratmış demek ki.
Babası mabası görür diye kızı kapattım:)
   Böyle bir seri başlattım. Sizin de ibretlik fotoğraflarınız varsa gönderin bize. Diyet yaparken gizli gizli yedikleriniz, kavitasyon sonrası iskenderler, diyabet hastasıyken yenen pastalar. Dayanamadıklarınız, sizi yenen yemekler:) Çekin fotoğrafını gönderin, bizden sır çıkmaz;) :  oburistan@mynet.com
  Fotoğraf gönderenlere bir sürprizimiz var bu arada;)